LOGIN  Artykuły o kapeli dudziarz Galeria [Photogallery] dudziarz Materiały wideo dudziarz Plan koncertów dudziarz Kontakt English Deutsch Dutch
dudziarzNawigacja
Strona Główna
Artykuły o kapeli
Galeria [Photogallery]
Materiały wideo
Plan koncertów
Pliki do pobrania
Linki do ciekawych stron
Ważne informacje
Historia kapeli "Kotkowiacy"
Obecny skład kapeli
Stroje kapeli "Kotkowiacy"
Instrumenty kapeli
O Tomaszu Kotkowiaku
Kontakt z kapelą
Kontakt
Wyszukiwanie informacji
Szukaj
Informacje o stronie
dudziarzKapela Koźlarska
Kapela koźlarska jest to zespół muzyków, grający w składzie kozioł i skrzypce do początków XX wieku, w latach przed I wojną światową dołączył do tego składu klarnet Es, a w latach międzywojennych trąbka B. W takim zestawieniu kapele grają jeszcze w okresie powojennym i jak pokazują fakty wpływ na to gdzie i komu grały kapele miały finanse. Zmieniło się to w okresie, kiedy mecenat nad kulturą przejęło państwo.
dudziarzPlan koncertów
leftleft Kwiecień 2018 rightright
N P W Ś C P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

bullet - koncert (kliknij, aby obejżeć szczegóły)
dudziarzLosowa fotografia
dudziarzGoście online
Aktualnie Gości Online: 1
dudziarzBiesiada
Gramy Na Biesiadzie koźlarskiej w dniach 13-15.10.2006 Mali Kotkowiacy, kapela Jurka Skrzypczaka , Przemka Dudzińskiego i Kotkowiacy
dudziarzOtwarcie strony
WieściWitamy na oficjalnej stronie kapeli koźlarskiej Kotkowiacy ze Zbąszynka. Znajdą Państwo na tej stronie wszelkie informacje o działalności kapeli, historii kapeli, galerię zdjęć, artykuły prasowe na temat kapeli oraz wiele innych przydatnych informacji.

Pragniemy, aby ta strona internetowa, nie była tylko i wyłącznie kolejną stroną o jakimś zespole ludowym, ale stanowiła kompendium wiedzy na temat kapeli koźlarskiej oraz Regionie Kozła .

Większość materiałów (newsy, artykuły, fotografie) na tej stronie można komentować, także czekamy na Państwa opinie. Zapraszamy także, do wpisywania się do Księgi Gości.

Strona ta znajduje się stale w trakcie opracowywania. Ogrom materiałów, który pragniemy zamieścić na tej stronie, nie pozwala nam na zamieszczeniu go ad hoc. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Informacje uzupełniane są czały czas.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!
Strona 8 z 8 5 6 7 8