LOGIN  Artykuły o kapeli dudziarz Galeria [Photogallery] dudziarz Materiały wideo dudziarz Plan koncertów dudziarz Kontakt English Deutsch Dutch
dudziarzNawigacja
Strona Główna
Artykuły o kapeli
Galeria [Photogallery]
Materiały wideo
Plan koncertów
Pliki do pobrania
Linki do ciekawych stron
Ważne informacje
Historia kapeli "Kotkowiacy"
Obecny skład kapeli
Stroje kapeli "Kotkowiacy"
Instrumenty kapeli
O Tomaszu Kotkowiaku
Kontakt z kapel±
Kontakt
Wyszukiwanie informacji
Szukaj
Informacje o stronie
dudziarzKapela KoĽlarska
Kapela koĽlarska jest to zespół muzyków, graj±cy w składzie kozioł i skrzypce do pocz±tków XX wieku, w latach przed I wojn± ¶wiatow± doł±czył do tego składu klarnet Es, a w latach międzywojennych tr±bka B. W takim zestawieniu kapele graj± jeszcze w okresie powojennym i jak pokazuj± fakty wpływ na to gdzie i komu grały kapele miały finanse. Zmieniło się to w okresie, kiedy mecenat nad kultur± przejęło państwo.
dudziarzPlan koncertów
leftleft Wrzesień 2017 rightright
N P W ¦ C P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 bullet
10 11 12 13 14 15 bullet
bullet 18 19 20 21 22 bullet
24 25 26 27 28 29 bullet

bullet - koncert (kliknij, aby obejżeć szczegóły)
dudziarzLosowa fotografia
dudziarzGo¶cie online
Aktualnie Go¶ci Online: 3
dudziarz" U BEATY" - Międzyzdroje
Inne               Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie na kwaterze zwanej " U BEATY " w Międzyzdrojach. Fantastyczna rodzinna atmosfera, blisko¶ć morza i wszelkiej gastronomii sprawiły, że czuli¶my się jak we własnym domu. Pozdrwiamy wszystkich domowników i wczasowiczów. Jurek
dudziarz2 MAJ
Wie¶ci                   Drugiego maja na Skwerze Tomasza Kotkowiaka i w parku przy DKK w Zb±szynku spotkały się kapele koĽlarskie. KOTKOWIACY nie wyst±pili ponieważ w tym czasie realizowali inne plany. Szkoda, że nikt nas nie poinformował o tym przedsięwzięciu wcze¶niej,  w momencie składania wniosku o dofinansowanie tej imprezy np. w marcu. Zapewne udałoby się poukładać inaczej plany. Dwa i pół tygodnia przed imprez± to zbyt póĽno aby cokolwiek zmienić. Dziękuję jako wnuk tym kapel± które zagrały w tym dniu ku pamięci "dziadka". 
dudziarzŻAŁOBA NARODOWA
Inne              Kapela KoĽlarska KOTKOWIACY ł±czy się w tych ciężkich chwilach z rodzinami osób które zginęły w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. To wielka strata dla Polski, ludzie których znali¶my odeszli na zawsze, ale też na zawsze zostan± w naszych pamięciach.
dudziarzBiełe spodnie
Wie¶ciZdjęcie otwieraj±ce stronę Kotkowiaków przedstawia kapelę ze Zb±szynia z roku przypuszczalnie 1958-59. Na zdjęciu tym widzimy tatę naszego obecnego koĽlarza Przemka, to pierwszy z lewej Andrzej Dudziński. Zdjęcie to zamieszczam dla tych którzy, twierdzili, że kapele kożlarskie nie grały w białych spodniach w innych folderach można zobaczyć w białych spodniach kapelę z D±brówki Wlkp z lat przed lub krótko po wojennych.
dudziarzKolędowanie
Wie¶ci           
              W wigilię Bożego Narodzenia kapela odwiedziła kilka rodzin nios±c dobr± nowinę w muzycznej kolędzie.Cało¶ć została zarejestrowana przez Polskie Radio "Radio Zachód" Zielona Góra. Dziękujemy wszystkim którzy nie zapominaj± o naszych ludowych tradycjach i życzymy w Nowym Roku 2010 w zdrowiu płyn±cych rodo¶ci i sukcesów. 
dudziarzTurniej siatkówki
Wie¶ci
                W niedzielę 22.11.2009r odbył się Turniej Piłki Siatkowej Regionu Kozła. Rozgrywki toczyły się na sali w Kosieczynie i przy SP Zb±szynek.Wygrali reprezentanci gospodarzy czyli Zb±szynek, a nam sprawiło wielk± przyjemno¶ć wprowadzenie wszystkich reprezentacji w  rytmie marsza koĽlarskiego. Dziękujemy za zaproszenie Panu Marcinowi Minta gratulujemy udanych zawodów i życzymy wytrwało¶ci w tym wszystkim co Pan zamierza jeszcze zrobić dla zb±szyneckiego sportu
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6